13 listopada 2014

Wyniki konkursu 'Top kosmetyki Dermedic na jesień!'

Kochani, przede wszystkim bardzo dziękuję za wzięcie udziału w konkursie, który organizowałam tutaj we współpracy z marką Dermedic. Cieszymy się, że jesteście świadome tego, czego potrzebuje wasza skóra i swą pielęgnację dostosowujecie do tak trudnej pory roku dla naszej skóry, jaką jest jesień właśnie.  Niezwykle fajne jest to, że każda z was ma swoje własne sposoby na poradzenie sobie z problemami skóry, a pielęgnacja jest dla was często sposobem na relaks po męczącym dniu. 

Mogłam nagrodzić tylko jedną osobę, a jest nią:


Magdo, Twoja praca konkursowa bardzo spodobała mi się ze względu na Twoje niesamowicie kompleksowe podejście - widać, że dbasz o skórę w każdy możliwy sposób, że próbujesz bardzo różnorodnych kroków na spełnienie wszystkich jej potrzeb. Bardzo podoba mi się to, że mimo iż tych kroków jest tak dużo, piszesz o tym w taki sposób, jakby to było niesamowicie proste, oczywiste i jakby każdy mógł taki plan już od dzisiaj wdrożyć w życie. Widać, że pielęgnacja skóry sprawia Ci przyjemność, a zdrowy styl życia nie jest ci obcy. I że nie jest to dla Ciebie niczym trudnym - zaraziłaś mnie swoją wypowiedzią taką energią i dużą motywacją na jeszcze większe dbanie o siebie!

Serdecznie gratuluję i proszę Cię o maila z danymi do wysyłki nagrody, jaką jest oczywiście serum nawadniające twarz, szyję i dekolt z linii Hydrain3 Hialuro!

7 komentarzy:

Serdecznie dziękuję za odwiedzenie mnie i zostawienie po sobie śladu. Twoja opinia jest dla mnie cenna, a Twój komentarz miłą nagrodą za moją pracę.

Zawsze staram się zaglądać do osób, które komentują moje posty. Proszę, nie pisz w komentarzu: 'obserwujemy?'. Jeśli podoba Ci się mój blog i masz taką ochotę, zaobserwuj. Jeśli i mnie spodoba się Twój blog, na pewno też to zrobię.