23 lutego 2013

Inspiring messTeż tak macie? W głowie pojawia się tysiąc pomysłów, a przed oczami przewijają setki rzeczy, które kochamy, lubimy, chcemy albo nienawidzimy. Kiedy człowiek jest w miarę kreatywny i ciągle wyszukuje coś ciekawego do zrobienia, spróbowania, zobaczenia, odwiedzenia, zestawienia, uwiecznienia, przyrządzenia… często niełatwo jest nad tym chaosem zapanować. Należę do tego grona osób, które jeśli czegoś nie zapiszą, prędko im to się gdzieś ulotni i pójdzie w niepamięć szybciej, niż się pojawiło. Przez to nierzadko w życiu słyszałam określenie „słomiany zapał” i wiedziałam, że tak łatwo się od niego nie uwolnię. Nie pamiętam już, od kiedy myślałam, jakim to ciekawym doświadczeniem jest posiadanie własnego bloga. Dopadło i mnie. Dlaczego więc zakładam go dopiero teraz? Obawiałam się, że może to być krótka przygoda, która zabierze mnóstwo czasu, a nie pozostawi po sobie zbyt dużego śladu. Doszłam jednak do wniosku, że przecież to idealny sposób na uporządkowanie wszystkich swoich zainteresowań i zmotywowanie się do ciągłego ich rozwijania. Na blogu będą pojawiać się więc rzeczy, które wpadną mi w oko – od mody, przed urodę, podróże, DIY, grafikę, dekorowanie wnętrz, gotowanie, aż po – jeśli tylko uda mi się dostać na studia i zamieszkać wkrótce w mieście marzeń – recenzje ciekawych miejsc, wartych zobaczenia. Być może nie tylko przyczyni się to do uporządkowania tego mojego prywatnego, wewnętrznego bałaganu, ale przy okazji będzie także pewną inspiracją dla was. Początki są trudne, ale… no risk no fun. Przywitacie się?

Follow my blog with Bloglovin

7 komentarzy:

 1. A i owszem - Witamy :)http://ithinkthatilovefashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. witam:) obserwuję:) powodzenia w blogowaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w blogowaniu i nie zrażaniu się jak coś nie wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za zaproszenie, jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super post ja też dopiero zaczynam i mam taki sam problem jak nie zanotuje to nie pamiętam,a później nie wiem co napisać hii życzę powodzenia i pozdrawiam http://szafaminia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedzenie mnie i zostawienie po sobie śladu. Twoja opinia jest dla mnie cenna, a Twój komentarz miłą nagrodą za moją pracę.

Zawsze staram się zaglądać do osób, które komentują moje posty. Proszę, nie pisz w komentarzu: 'obserwujemy?'. Jeśli podoba Ci się mój blog i masz taką ochotę, zaobserwuj. Jeśli i mnie spodoba się Twój blog, na pewno też to zrobię.